-2%

Садж "Хлібник" Слов'яночка декор
1 500 ₴
1 475 ₴
- В наявності
- Код: 101-0212
+380 (99) 293-21-40
Менеджер- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Королівський акцент вашого столу — садж «Хлібник» ручної роботи.
Садж призначений для збереження страви теплою та соковитою. У посуді ви можете готувати улюблені страви у духовці!.Підставка Садж – незмінний атрибут любителів готувати м'ясо на природі або дачі. Вишукана подача смачної страви – це мистецтво, яке здивує Ваших гостей і залишить величезне враження на них.
Характеристика виробу:
- об'єм жарівні - 5,5 л
- висота жарівні - 21 см
- діаметр - 27 см
- загальна висота виробу - 40 см
- загальна ширина виробу - 27 см
Для підігріву страви у нижню тарілку використовувати свічку-таблетку! Не використовувати вугілля.
Перед отриманням товару на пошті обов'язково оглянути цілісність!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 5.5 л |
| Ширина | 270 мм |
| Діаметр | 270 мм |
| Висота з кришкою | 400 мм |
| Максимально допустима температура | 300 град. |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 475 ₴








