-12%

Підставка для підігріву м'яса "Глинка" ангоб з соусницями і чарками (4кг)
2 400 ₴
2 103 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5-302
+380 (99) 293-21-40
Менеджер- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Все включено для великої компанії: Садж «Глинка» 5 л з підігрівом, чарками та соусниками.
Для справжніх поціновувачів великих зібрань на природі чи терасі цей садж у повній комплектації стає серцем застілля. Наявність усіх необхідних аксесуарів у єдиному стилі ангоб дозволяє насолоджуватися спілкуванням без зайвих клопотів, знаючи, що кожна деталь сервірування продумана. Це гармонійне поєднання стародавніх технік, рекордного об'єму та сучасного комфорту.
У комплекті:
- Жарівня "Глинка"
- 6 чарок - 50 мл
- 3 соусниці - 150 мл
Характеристика виробу:
- об'єм жарівні - 3,5 л
- висота жарівні - 19 см
- діаметр - 27 см
- загальна висота виробу - 34 см
Для підігріву страви у нижню тарілку використовувати свічку-таблетку! Не використовувати вугілля.
Перед отриманням товару на пошті обов'язково оглянути цілісність!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 5 л |
| Ширина | 270 мм |
| Діаметр | 270 мм |
| Висота з кришкою | 340 мм |
| Максимально допустима температура | 300 град. |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 103 ₴


