-5%

Садж із червоної глини "Колос"
1 500 ₴
1 432 ₴
- В наявності
- Код: 42-017
+380 (99) 293-21-40
Менеджер- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Магія кераміки: Садж «Колос» для тих, хто цінує натуральність.
Вишукана подача страви — це справжнє мистецтво, яке здатне здивувати ваших гостей і залишити незабутнє враження від застілля. Садж «Колос» із червоної глини створений саме для того, щоб стати центральним акцентом вашого столу.
Характеристика виробу:
- об'єм жарівні - 3 л
- висота жарівні - 17 см
- діаметр - 29 см
- загальна висота виробу - 40 см
- загальна ширина виробу - 29 см
Для підігріву страви у нижню тарілку використовувати свічку-таблетку! Не використовувати вугілля.
Перед отриманням товару на пошті обов'язково оглянути цілісність!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 3 л |
| Ширина | 290 мм |
| Діаметр | 290 мм |
| Висота з кришкою | 400 мм |
| Максимально допустима температура | 300 град. |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 432 ₴



