-14%

Підставка для підігріву м'яса "Глинка" з соусницями і чарками (2,5 л)
2 300 ₴
1 989 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3,5-31
+380 (99) 293-21-40
Менеджер- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Ваш персональний оберіг тепла: «Глинка» із червоної глини з повним набором аксесуарів.
Вишукана подача страви — це справжнє мистецтво, яке миттєво дивує гостей і залишає незабутнє враження. Садж «Глинка» у максимальній комплектації з чарками та соусниками створений для тих, хто цінує професійний підхід до сервірування навіть у вузькому колі. Його лаконічна форма та автентична червона глина створюють на столі цілісну композицію, де для гарячого шедевра, пікантних соусів та напоїв передбачено своє ідеальне місце.
У комплекті:
- Жарівня "Глинка"
- 6 чарок - 50 мл
- 3 соусниці - 150 мл
Характеристика виробу:
- об'єм жарівні - 2,5 л
- висота жарівні - 14 см
- діаметр - 24 см
- загальна висота виробу - 31 см
Для підігріву страви у нижню тарілку використовувати свічку-таблетку! Не використовувати вугілля.
Перед отриманням товару на пошті обов'язково оглянути цілісність!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 2.5 л |
| Ширина | 240 мм |
| Діаметр | 240 мм |
| Висота з кришкою | 310 мм |
| Максимально допустима температура | 300 град. |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989 ₴


