-14%

Садж глиняний з чарками 6шт та соусниками 3 шт Тажин. Таджин
2 300 ₴
1 989 ₴
- Готово до відправки
- Код: Тажин 9
+380 (99) 293-21-40
Менеджер- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Мистецтво повної сервіровки: Керамічний «Тажин» з чарками та соусниками для великої компанії.
Для справжніх поціновувачів великих компаній цей садж стає серцем застілля. Наявність соусників для різних заправок та набору чарок робить сервірування завершеним, дозволяючи насолоджуватися спілкуванням без зайвих клопотів. Це гармонійне поєднання стародавніх традицій, щедрої комплектації та сучасного комфорту, яке перетворює кожну зустріч на по-справжньому особливу подію.
У комплекті:
- Жарівня "Тажин"
- 6 чарок - 50 мл
- 3 соусниці - 150 мл
Характеристика виробу:
- об'єм жарівні - 2,5 л
- висота жарівні - 24 см
- діаметр - 28 см
- загальна висота виробу - 40 см
Для підігріву страви у нижню тарілку використовувати свічку-таблетку! Не використовувати вугілля.
Перед отриманням товару на пошті обов'язково оглянути цілісність!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 2.5 л |
| Ширина | 280 мм |
| Діаметр | 280 мм |
| Висота з кришкою | 400 мм |
| Максимально допустима температура | 300 град. |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989 ₴



