
Садж "Макітра" різьблена з соусницями (4 л)
1 859 ₴
- Готово до відправки
- Код: 36-3
+380 (99) 293-21-40
Менеджер- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Все для ідеального свята: Велика «Макітра» з соусницями — тепло, об'єм та стиль.
Садж - надійний супутник у Вашому відпочинку. Він зберігає тепло та соковитість страви протягом усього застілля. Червона глина добре тримає тепло, а маленька свічка, в нижній чаші, підтримує його до 4 годин - ідеально для довгих родинних вечерь або затишних посиденьок з друзями.
Характеристика виробу:
- об'єм жарівні - 4 л
- висота жарівні - 19 см
- діаметр - 28 см
- загальна висота виробу - 33 см
Для підігріву страви у нижню тарілку використовувати свічку-таблетку! Не використовувати вугілля.
Перед отриманням товару на пошті обов'язково оглянути цілісність!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 4 л |
| Ширина | 280 мм |
| Діаметр | 280 мм |
| Висота з кришкою | 330 мм |
| Максимально допустима температура | 300 град. |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 859 ₴






