-10%

Підставка для підігріву м'яса "Глинка" з соусницями (2,5 л)
2 000 ₴
1 810 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3,5-2
+380 (99) 293-21-40
Менеджер- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Підставка для підігріву м'яса "Глинка" з соусницями.
Традиційні орнаменти на посуді зроблені руками майстринь. Дизайн відрізняється і не може бути ідентичним. Червона глина тримає тепло, аромат та соковитість страви.
Характеристика виробу:
- об'єм жарівні - 2,5 л
- висота жарівні - 14 см
- діаметр - 36 см
- загальна висота виробу - 33 см
Для підігріву страви у нижню тарілку використовувати свічку-таблетку! Не використовувати вугілля.
Перед отриманням товару на пошті обов'язково оглянути цілісність!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 2.5 л |
| Ширина | 360 мм |
| Діаметр | 360 мм |
| Висота з кришкою | 330 мм |
| Максимально допустима температура | 300 град. |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 810 ₴





