-12%

Садж "Глинка" (4кг) для підігріву м'яса
1 700 ₴
1 495 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5-1
+380 (99) 293-21-40
Менеджер- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Максимальний об'єм для справжньої гостинності.
Для любителів збирати великі компанії на природі чи дачі цей садж є обов’язковим атрибутом. Він розв'язує проблему холодних страв, дозволяючи насолоджуватися спілкуванням без поспіху. Це гармонійне поєднання народних традицій та сучасного комфорту, яке робить ваш відпочинок максимально приємним, а кожну мить за столом — по-справжньому особливою.
Характеристика виробу:
- об'єм жарівні - 3,5 л
- висота жарівні - 18 см
- діаметр - 29 см
- загальна висота виробу - 37 см
- загальна ширина виробу - 29 см
Для підігріву страви у нижню тарілку використовувати свічку-таблетку! Не використовувати вугілля.
Перед отриманням товару на пошті обов'язково оглянути цілісність!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 5 л |
| Ширина | 290 мм |
| Діаметр | 290 мм |
| Висота з кришкою | 370 мм |
| Максимально допустима температура | 300 град. |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 495 ₴





