Родинні вечори за теплими розмовами та спільними спогадами стануть ще краще. Посуд із червоної глини створить затишок навколо. Ваші страви будуть теплими протягом 2-х годин та не втратять своєї соковитості. Обирайте речі, що несуть тепло.
У комплекті:
- Жарівня для страви на 2,5 л
- Макітра гончарна 2,5 л
- Глек 2200 мл
- Салатник 1600 мл
- Полумисок 800 мл - 2 шт
- Блюдо рибка 28*3 см
- Тарілка порційна 210 мм - 6 шт
- Стакан 270 мл - 6 шт

Глек+ стакан
Глек об'єм 2200 млСтакан об'єм - 270 мл

Жарівня 2500 мл
У жарівні можна готувати страви у духовці. 
Порційна тарілка 210 мм
Тарілка має різку, котра виконана вручну.
Жарівня 2500 мл
У жарівні можна готувати страви у духовці.

Порційна тарілка 210 мм
Для подачі страв, канапок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість персон | 6 |
| Кількість предметів | 19 |
| Матеріал | Кераміка |
| Колір | Коричневий |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Об'єм | 2 л |
| Ширина | 240 см |
| Діаметр | 240 мм |
| Довжина: | 160 см |
| Максимально допустима температура | 300 град. |
| Висота без кришки | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 826 ₴








