
Казан 150 л з кришкою чавунний узбецький з м. Наманган
22 500 ₴
- В наявності
- Код: 150-2157
+380 (99) 293-21-40
Менеджер- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Легенда Намангана: Професійний узбецький казан 150 л для великих подій.
Внутрішня поверхня кожного казана проходить етап ретельного ручного шліфування, що робить робочу зону гладкою та приємною у використанні. Вбираючи олію та спеції, метал формує природний антипригарний шар, який з роками стає міцнішим за будь-яке сучасне покриття. Це інвестиція, яка перетворює звичайний процес готування на справжнє кулінарне шоу, де казан стає головним символом щедрості та професіоналізму господаря.
Технічні параметри:
- Внутрішній діаметр: 920 мм
- Товщина стінки: 9 мм
- Висота стінки: 320 мм
- Вага: 70 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Діаметр | 920 мм |
| Висота | 320 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Товщина стінок казана | 9 мм |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 500 ₴
