
Казан узбецький чавунний 100 л з кришкою з м. Наманган Davr Metall
13 300 ₴
- В наявності
- Код: 100-2541
+380 (99) 293-21-40
Менеджер- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Традиційне лиття Davr Metall: Товстостінний чавунний казан 100л.
Надзвичайна масивність чавуну Davr Metall працює як природний тепловий акумулятор. Завдяки вражаючій товщині стінок метал накопичує колосальну кількість енергії, створюючи всередині унікальний мікроклімат. Це дозволяє страві «доходити» до готовності на залишковому теплі, навіть коли інтенсивність вогню під казаном знизилася. Такий ефект забезпечує неперевершену ніжність продуктів: м’ясо стає соковитим і м’яким, а аромат димку надійно запечатується всередині кожного інгредієнта.
Технічні параметри:
- Внутрішній діаметр: 830 мм
- Товщина стінки: 9 мм
- Висота стінки: 320 мм
- Вага: 50 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 100 л |
| Діаметр | 830 мм |
| Висота | 320 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Товщина стінок казана | 9 мм |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 300 ₴
