
Казан 50 л з кришкою чавунний узбецький з Намангану
9 499 ₴
- В наявності
- Код: 50-15
+380 (99) 293-21-40
Менеджер- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Професійний вуличний казан 50 л (Кругле дно) — Узбекистан.
Надзвичайна масивність наманганського чавуну працює як природний тепловий акумулятор. Завдяки вражаючій товщині стінок метал накопичує колосальну кількість енергії, створюючи всередині унікальний мікроклімат. Це дозволяє страві «доходити» до готовності на залишковому теплі, навіть коли вогонь під казаном уже згас. Такий ефект забезпечує неперевершену ніжність продуктів: м’ясо стає соковитим і м’яким, а аромат димку надійно запечатується всередині кожного інгредієнта.
Технічні параметри:
- Внутрішній діаметр: 640 мм
- Товщина стінки: 9 мм
- Висота стінки: 250 мм
- Вага: 34 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 50 л |
| Діаметр | 640 мм |
| Висота | 250 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Товщина стінок казана | 9 мм |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 499 ₴
