
Чавунний казан Наманганський 8 л. з алюмінієвою кришкою
2 100 ₴
- В наявності
- Код: UZ08
+380 (99) 293-21-40
Менеджер- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Класика з Узбекистану: Казан 8 л із легкою алюмінієвою кришкою.
Наманганські казани — це легенда, перевірена століттями. Їх виготовляють у місті Наманган методом ручного лиття в піщані форми. Це не просто посуд, а професійний інструмент, який дозволяє досягти того самого смаку справжнього узбецького плову, який неможливо повторити у звичайній каструлі.
Технічні параметри:
- Внутрішній діаметр: 370 мм
- Висота стінки: 160 мм
- Товщина стінки: 9 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 8 л |
| Діаметр | 370 мм |
| Висота | 160 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Товщина стінок казана | 9 мм |
| Вага | 9 кг |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴
