
Чавунний казан Наманганський 6 л. з алюмінієвою кришкою
1 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: UZ06
+380 (99) 293-21-40
Менеджер- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Узбецький казан із Намангана: 6 літрів традицій для ідеального плову.
Для об'єму 6 літрів алюмінієва кришка є ідеальним вибором. Вона значно легша за чавунну, що робить щоденне приготування зручнішим. При цьому алюміній щільно прилягає до шліфованих країв казана, утримуючи пар всередині.
Технічні параметри:
- Внутрішній діаметр: 330 мм
- Висота стінки: 150 мм
- Товщина стінки: 9 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 6 л |
| Діаметр | 330 мм |
| Висота | 150 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Товщина стінок казана | 9 мм |
| Вага | 7 кг |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴
