
Казан чавунний туристичний 10 л з кришкою-сковородою
2 499 ₴
- В наявності
- Код: 0121-65
+380 (99) 293-21-40
Менеджер- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Потужний набір для походу: Похідний казан 10 л + чавунна сковорідка.
Цей комплект розроблений для тих, хто не хоче обмежувати себе лише юшкою чи кашею. Головна перевага — кришка-сковорода, яка виконує роль щільної кришки для казана, а при необхідності перетворюється на повноцінну важку сковорідку з високими бортиками. Поки в казані доварюється основна страва, на кришці можна паралельно приготувати засмажку, підсмажити грінки або м'ясо.
Технічні параметри:
- Внутрішній діаметр: 300 мм
- Товщина стінки: 3.8 мм
- Висота стінки: 190 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brizoll |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 10 л |
| Діаметр | 300 мм |
| Висота | 190 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Чавун |
| Товщина стінок казана | 3.8 мм |
| Вага | 8 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴

