-25%

Казан чавунний узбецький 16 л DAVR METALL з м. Наманган (наманганський) WOK
4 000 ₴
3 000 ₴
- В наявності
- Код: 16-1NM
+380 (99) 293-21-40
Менеджер- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Справжній узбецький казан 16 л: Плоске дно для максимальної стійкості.
Кожен казан DAVR METALL проходить ручне внутрішнє шліфування. Внутрішня чаша гладка і приємна на дотик. Це позбавляє вас від проблеми прилипання продуктів і робить догляд за таким величезним посудом набагато легшим.
Технічні параметри:
- Внутрішній діаметр: 460 мм
- Висота стінки: 9 мм
- Товщина стінки: 180 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 16 л |
| Діаметр | 460 мм |
| Висота | 180 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Товщина стінок казана | 9 мм |
| Вага | 14 кг |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴




