
Казан узбецький чавунний 30 л з Круглим Дном вир-во Узбекистан (м. Наманган)
5 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: УЗ30ДМ
+380 (99) 293-21-40
Менеджер- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Професійний казан 30 л: Справжнє узбецьке лиття з м. Наманган.
Казан на 30 літрів — це вже не просто посуд, а серце вашої польової кухні. Виготовлений вручну майстрами в Намангані (Узбекистан), цей казан створений для приготування їжі на величезну компанію. Незважаючи на величезні розміри, внутрішня поверхня казана відшліфована вручну. Це прибирає грубість лиття і дозволяє після першого прожарювання з олією створити ідеальну антипригарну плівку.
Технічні параметри:
- Внутрішній діаметр: 550 мм
- Товщина стінки: 9 мм
- Висота стінки: 230 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 30 л |
| Діаметр | 550 мм |
| Висота | 230 мм |
| Кришка | Немає |
| Товщина стінок казана | 9 мм |
| Вага | 21 кг |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 000 ₴




