-24%

Узбецький чавунний казан 22 л із міста Намангана Кругле дно
4 500 ₴
3 410 ₴
- В наявності
- Код: УЗ22ДМ
+380 (99) 293-21-40
Менеджер- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Легендарний наманганський чавун: Казан 22 л (Кругле дно) для великих застіль.
Казан на 22 літри — це вибір для тих, хто не звик до компромісів. Виготовлений у місті Наманган за старовинними технологіями ручного лиття, цей казан є справжнім витвором прикладного мистецтва. Він призначений для великих компаній та приготування масштабних страв.
Технічні параметри:
- Внутрішній діаметр: 530 мм
- Висота стінки: 210 мм
- Товщина стінки: 9 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 22 л |
| Діаметр | 530 мм |
| Висота | 210 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Товщина стінок казана | 9 мм |
| Вага | 23 кг |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 410 ₴



