
Казан 10 л чавунний азіатський з кришкою-сковородою гриль
2 799 ₴
- В наявності
- Код: KA10-3
+380 (99) 293-21-40
Менеджер- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Смак вогню та магія чавуну: Казан 10 л із кришкою-сковородою гриль.
Казан на 10 літрів — це «золотий стандарт» для домашнього використання та виїздів на природу. Його місткості достатньо, щоб нагодувати компанію з 6–10 осіб. Головною перевагою цього набору є унікальна кришка-сковорідка гриль. Завдяки рифленому дну, кришка перетворюється на самостійний інструмент: поки в казані повільно томиться основна страва, на кришці можна паралельно смажити соковиті стейки, ковбаски або овочі з фірмовими гриль-смужками.
Технічні параметри:
- Повна ширина з ручками: 419 мм
- Внутрішній діаметр: 360 мм
- Висота (глибина): 161 мм
- Товщина стінки: 3.8 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brizoll |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 10 л |
| Діаметр | 360 мм |
| Висота | 161 мм |
| Товщина стінок казана | 3.8 мм |
| Вага | 10 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴




