
Казан чавунний туристичний, з кришкою, 6 л
1 699 ₴
- В наявності
- Код: 782138
+380 (99) 293-21-40
Менеджер- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Міцність та компактність: Туристичний казан 6 л із чавунною кришкою.
На відміну від стаціонарних казанів, туристична модель розроблена спеціально для приготування їжі на відкритому вогні в польових умовах. Казан оснащений міцною металевою дужкою, яка дозволяє надійно підвісити його на триногу чи перекладину над багаттям. Форма казана зазвичай більш витягнута вгору, що забезпечує стійкість під час підвішування.
Технічні параметри:
- Внутрішній діаметр: 260 мм
- Діаметр дна: 120 мм
- Товщина стінки: 3.8 мм
- Висота (глибина): 166 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brizoll |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 6 л |
| Діаметр | 260 мм |
| Висота | 166 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Чавун |
| Товщина стінок казана | 3.8 мм |
| Вага | 6 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴

