
Казан азіатський чавунний з кришкою сковорідкою Гриль 12 л Brizoll
2 999 ₴
- В наявності
- Код: 5165231
+380 (99) 293-21-40
Менеджер- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Майстерня смаку: Чавунний казан Brizoll із рифленою кришкою для стейків.
Завдяки напівсферичному дну, казан забезпечує рівномірне прогрівання страв по всій поверхні. Жар від вогню плавно піднімається стінками, створюючи ефект професійної печі. Це ідеально підходить для страв, що потребують тривалого тушкування: від традиційного узбецького плову до наваристої української юшки.
Технічні параметри:
- Повна ширина з ручками: 480 мм
- Внутрішній діаметр: 400 мм
- Висота (глибина): 153 мм
- Товщина стінки: 3.8 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brizoll |
| Призначення | Для відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 12 л |
| Діаметр | 400 мм |
| Висота | 153 мм |
| Товщина стінок казана | 3.8 мм |
| Вага | 11.9 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴








