
Казан азіатський чавунний з кришкою сковорідкою 15 л Brizoll
3 299 ₴
- В наявності
- Код: 632689
+380 (99) 293-21-40
Менеджер- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

2-в-1 від Brizoll: Великий казан та окрема жаровня.
Об'єм 15 літрів дозволяє комфортно готувати на компанію з 12-15 чоловік. Казан оснащений чотирма литими ручками-вушками, що дозволяє зручно фіксувати його на тринозі. Кришка також має зручні ручки, що полегшує її використання як окремий посуд.
Технічні параметри:
- Повна ширина: 480 мм.
- Внутрішній діаметр: 400 мм
- Висота (глибина): 188 мм
- Товщина стінки: 3.8 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brizoll |
| Призначення | Для відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 15 л |
| Діаметр | 400 мм |
| Висота | 188 мм |
| Товщина стінок казана | 3.8 мм |
| Вага | 12 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 299 ₴


