
Казан азіатський чавунний з кришкою-сковорідкою 12 л Brizoll
2 899 ₴
- В наявності
- Код: 2666588
+380 (99) 293-21-40
Менеджер- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Майстерність деталей: Професійний казан Brizoll для ідеальних страв.
Завдяки напівсферичному дну та товстим стінкам, казан забезпечує рівномірне прогрівання страв. Полум'я обволікає всю чашу, що дозволяє продуктам «домлювати», розкриваючи всі відтінки смаку та аромату спецій. У такому казані плов виходить розсипчастим, а м'ясо в шурпі стає неймовірно ніжним.
Технічні параметри:
- Повна ширина: 480 мм.
- Внутрішній діаметр: 400 мм
- Висота (глибина): 153 мм
- Товщина стінки: 3.8 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brizoll |
| Призначення | Для відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 12 л |
| Діаметр | 400 мм |
| Висота | 153 мм |
| Товщина стінок казана | 3.8 мм |
| Вага | 10.3 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴


