-12%

Казан азіатський чавунний з кришкою "BRIZOLL" 15 л
3 000 ₴
2 639 ₴
- В наявності
- Код: 2652562
+380 (99) 293-21-40
Менеджер- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Brizoll 15 л: Професійний чавунний казан для великих компаній.
Казан оснащений чотирма литими ручками-вушками. Це критично важливо для моделі об'ємом 15 літрів, адже вони дозволяють надійно зафіксувати важкий казан або підвісити його на міцну триногу. Чавунна кришка, що йде в комплекті, щільно прилягає до країв, максимально утримуючи вологу та аромат спецій всередині.
Технічні параметри:
- Повна ширина з ручками: 480 мм
- Внутрішній діаметр: 400 мм
- Висота (глибина): 188 мм
- Товщина стінки: 3.8 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brizoll |
| Призначення | Для відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 15 л |
| Діаметр | 400 мм |
| Висота | 188 мм |
| Товщина стінок казана | 3.8 мм |
| Вага | 12.2 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 639 ₴




