
Казан азіатський з кришкою 6 л ТМ Ситон
1 617 ₴
- В наявності
- Код: 12455512
+380 (99) 293-21-40
Менеджер- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Ваш незамінний помічник: Чавунний казан Сітон 6 л для багаття та плити.
Чавун проходить багаторазову термічну обробку, що робить його поверхню надзвичайно стійкою до харчових кислот та значно знижує схильність до іржавіння. Ви отримуєте «чистий» чавун без хімічних емалей, який стає лише кращим з кожним приготуванням, набуваючи природних антипригарних властивостей.
Технічні параметри:
- Внутрішній діаметр: 300 мм
- Висота (глибина): 140 мм
- Товщина стінки: 4.5 мм
- Товщина дна казана: 5.5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сітон |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 6 л |
| Діаметр | 300 мм |
| Висота | 140 мм |
| Товщина стінок казана | 4.5 мм |
| Товщина дна казана | 5.5 мм |
| Вага | 5.9 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 617 ₴






