
Гірлянда Водоспад 3х2м 320 LED прозорий провід
800 ₴
520 ₴
- В наличии
- Код: 2536
- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
Гірлянда LED світловий дощ, водоспад
При включенні «waterfall light» відтворює ефект падаючої води, вогні світлодіодів поступово опускаються зверху донизу. Гірлянда являє собою горизонтальний (основний) провід на якому рівномірно розміщуються (в залежності від виміру гірлянди) вертикально (звисаючих) ліній, на яких розташовані світлодіоди.
Спочатку гірлянди є контролер, який дозволяє змінювати режими роботи ( швидкий, середній, повільний падіння). На кінці основного дроти є з'єднувальний елемент, який дозволяє з'єднувати в ланцюг.
Водоспад відрізняється невеликим енергоспоживанням і великим терміном служби (до 50000 год ).
Конструкція гірлянди дозволяє нормально працювати навіть якщо перегорів один або кілька світлодіодів (заміна окремого світлодіода або променя-підвіски неможлива).
Застосовується для оздоблення внутрішніх інтер'єрів (створення ширм і динамічних завіс), оформлення вітрин та фасадів будинків, створення красивих світлових ефектів.
Схема гірлянди Водоспад:
Характеристики:
- Колір світіння: синій, білий теплий, різнокольоровий
- Колір дроту: прозорий силікон
- Розмір гірлянди: ширина*висота 3м*2м
- Кількість діодів: 320 шт
- Кількість режимів роботи: 9
- Перехідник для з'єднання: так
- Харчування: 220 В
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Количество режимов свечения | 7 |
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип освещения | Электрическая гирлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Цветовая гамма | RGB, Синий, Теплый белый, Холодный белый |
| Размеры | |
| Высота | 2000 мм |
| Длина | 3000 мм |
- Цена: 520 ₴








