Подарок
-5%

Казан Афганський графіт, чорний 80 л
11 900 ₴
11 350 ₴
- Готово к отправке
- Код: BLA80
+380 (99) 293-21-40
Менеджер- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 299 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Казан Афганський графіт, чорний 80 л»

299 ₴
Половник 47см
Представляємо новинку серед посуду для закладів комунального харчування – афганський казан чорний 80 л. Купити його варто для швидкого приготування будь-яких страв. Навіть жорстка баранина стане м'якою лише за 20 хвилин, а овочі ще швидше. Незважаючи на високі ціни, такий казан швидко окупається, адже ви зможете нагодувати щонайменше 60 осіб.
Фактичний об'єм - 42 л
Характеристики:
- Товщина стін 6-12 мм.
- Робочий тиск 1,5 атм.
- Робоча ° t 120 ° C
- Діаметр верх 200-225 мм.
- Діаметр центр 450 мм.
- Діаметр низ 290 мм.
- Висота 640 мм.
- Вага - 13 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Атма |
| Страна производитель | Узбекистан |
| Вес | 13 кг |
| Высота | 640 мм |
| Диаметр | 450 мм |
| Крышка | Есть |
| Материал | Алюминий |
| Материал крышки | Алюминий |
| Назначение | Для открытого огня |
| Объем | 80 л |
| Состояние | Новое |
| Толщина дна казана | 11 мм |
| Толщина стенок казана | 6 мм |
Информация для заказа
- Цена: 11 350 ₴



