Подарок
-10%

Афганський Казан Комбінований 50 л
7 700 ₴
6 950 ₴
- В наличии
- Код: KOM50
+380 (99) 293-21-40
Менеджер- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 312 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Афганський Казан Комбінований 50 л»
Купити афганський казан комбінований на 50 літрів - чудове рішення для ресторанів або кафе з національною східною кухнею. Фактичного об"єму в 26 л вистачить, щоб смачно нагодувати безліч відвідувачів.
Афганські казани готують продукти дуже швидко завдяки високому тиску і температурі усередині місткості, тому блюда мають незабутній смак і яскравий колір. Крім того, такий казан скороварка значно економить газ або електрика при приготуванні на плиті.
Характеристики:
- діаметр верх - 200 мм
- діаметр центр - 430 мм
- діаметр низ - 250 мм
- висота - 515 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Узбекистан |
| Вес | 11 кг |
| Внутреннее покрытие | без покрытия |
| Высота с крышкой | 515 мм |
| Диаметр | 22 мм |
| Крышка | Есть |
| Материал | Алюминий |
| Материал крышки | Алюминий |
| Назначение | Для плиты |
| Объем | 50 л |
| Состояние | Новое |
| Толщина дна казана | 12 мм |
| Толщина стенок казана | 6 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 950 ₴




