
Мангал стаціонарний розбірний зі столиками на 11 шампурів
4 800 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2355-457
+380 (99) 293-21-40
Менеджер- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стаціонарний мангал з боковими столиками.
Виготовлений із сталі товщиною 3 мм, столики - ясен покритий датською олією.
Має стильний вигляд, функціональний виріб, котрий чудово підійде для будинку, дачі. Жарівню можна легко зняти, має 2 бокові ручки.
Додатково на мангал можна встановити підставку під казан.
У даному мангалі передбачено місце під дрова, тарілки та шампури чи барбекю.
Виготовлений із сталі товщиною 3 мм, столики - ясен покритий датською олією.
Має стильний вигляд, функціональний виріб, котрий чудово підійде для будинку, дачі. Жарівню можна легко зняти, має 2 бокові ручки.
Додатково на мангал можна встановити підставку під казан.
У даному мангалі передбачено місце під дрова, тарілки та шампури чи барбекю.
- Довжина мангалу (загальна): 140 см
- Глибина мангалу (загальна): 40 см
- Висота мангалу (загальна): 98см
- Довжина жаровні: 59 см
- Ширина жаровні: 35 см
- Глибина жаровні: 17 см
- Ширина стільниць: 40 см
- Довжина стільниць: 35 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вместимость шампуров | 11-15 (шт) |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Тип | Мангал |
| Толщина корпуса | 3 мм |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Высота рабочей поверхности | 17 мм |
| Длина рабочей поверхности | 59 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 35 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 800 ₴







