-5%

Чавунний казан Наманганський 8 л. з кришкою сковородою
4 300 ₴
4 090 ₴
- В наличии
- Код: UZ2-08
+380 (99) 293-21-40
Менеджер- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чавунний узбецький казан має товщину стінки 8 мм. 100% чавун!
Даний виробник вважається одним із найкращих у себе на батьківщині в Узбекистані.
Комплектується кришкою-сковорідкою, висота кришки - 9 см.
Справжній оригінальний узбецький казан — внутрішня поверхня виконана шліфуванням ручним способом.
Діаметр казана - 37 см
Даний виробник вважається одним із найкращих у себе на батьківщині в Узбекистані.
Комплектується кришкою-сковорідкою, висота кришки - 9 см.
Справжній оригінальний узбецький казан — внутрішня поверхня виконана шліфуванням ручним способом.
Діаметр казана - 37 см
Рекомендовані правила користування чавунним посудом:
- Перед першим використанням чавунний казан необхідно прожарити протягом 60 хвилин при температурі 100 градусів з використанням соняшникової олії до повного вигоряння виробничої олії.
- Рекомендуємо при прожарюванні використовувати цибулю (видаляє запах)
- Перший раз у казані готувати картоплю по-сільському.
- У чавунному посуді не рекомендується зберігати їжу.
- Після приготування необхідно помити казан теплою водою без використання миючого засобу
- Перед тим як поставити казан на зберігання, рекомендується змастити його тонким шаром олії.
- Рекомендується зберігати казан у сухому місці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Узбекистан |
| Вес | 8 кг |
| Внутреннее покрытие | без покрытия |
| Высота | 160 мм |
| Диаметр | 370 мм |
| Крышка | Есть |
| Материал | Чугун |
| Материал крышки | Чугун |
| Назначение | Для плиты и открытого огня |
| Объем | 8 л |
| Состояние | Новое |
| Толщина дна казана | 9 мм |
| Толщина стенок казана | 8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 090 ₴



