-5%

Чавунний казан Наманганський 10 л. з кришкою садж
4 900 ₴
4 650 ₴
- В наличии
- Код: UZ1-10
+380 (99) 293-21-40
Менеджер- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Товстостінний казан, товщина - 8 мм.
100% чавун, має 4 литі ручки та сферичну форму
Вага казана - 10,0 кг
Садж - сковорідка родом з Близького і Середнього Сходу. Вона має округлу форму і опукле дно. Особливість цього посуду в подвійному призначення. Поставивши її дном на вогонь, унікальна конструкція, форма і багатофункціональність дозволяє готувати відразу багато їжі - м'ясні страви, риба, засмажені овочі. А якщо цю сковороду перевернути "догори ногами", то ви зможете приготувати навіть лаваш.
Вага сковорідки -садж - 6,0 кг
100% чавун, має 4 литі ручки та сферичну форму
Вага казана - 10,0 кг
Садж - сковорідка родом з Близького і Середнього Сходу. Вона має округлу форму і опукле дно. Особливість цього посуду в подвійному призначення. Поставивши її дном на вогонь, унікальна конструкція, форма і багатофункціональність дозволяє готувати відразу багато їжі - м'ясні страви, риба, засмажені овочі. А якщо цю сковороду перевернути "догори ногами", то ви зможете приготувати навіть лаваш.
Вага сковорідки -садж - 6,0 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Узбекистан |
| Вес | 10 кг |
| Внутреннее покрытие | без покрытия |
| Высота | 165 мм |
| Диаметр | 390 мм |
| Крышка | Есть |
| Материал | Чугун |
| Назначение | Для плиты и открытого огня |
| Объем | 10 л |
| Состояние | Новое |
| Толщина дна казана | 9 мм |
| Толщина стенок казана | 8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 650 ₴



