-16%

Афганський казан-скороварка 12 літрів. графіт RASHKO BABA
3 900 ₴
3 290 ₴
- Готово к отправке
- Код: 012-010201
+380 (99) 293-21-40
Менеджер- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Афганський казан - різновид скороварки.
Завдяки такій кришці під час роботи у внутрішньому обсязі афганського казана утворюється підвищений тиск, що призводить до зростання температури кипіння води. В результаті цього продукти готуються за більш високої температури, ніж у звичайній каструлі або мультиварці. Це призводить до значного скорочення часу приготування. Оскільки їжа не окислюється повітря під впливом тепла, то зберігається яскравий колір приготовлених овочів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 320 мм |
| Высота с крышкой | 390 мм |
| Диаметр | 207 мм |
| Крышка | Есть |
| Материал | Алюминий |
| Материал крышки | Алюминий |
| Назначение | Для открытого огня |
| Объем | 12 л |
Информация для заказа
- Цена: 3 290 ₴


