-16%

Афганський казан-скороварка 12 літрів. комбінований RASHKO BABA
3 900 ₴
3 290 ₴
- Готово к отправке
- Код: 01-0120
+380 (99) 293-21-40
Менеджер- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Афганський казан - різновид скороварки.
Завдяки такій кришці під час роботи у внутрішньому обсязі афганського казана утворюється підвищений тиск, що призводить до зростання температури кипіння води. В результаті цього продукти готуються за більш високої температури, ніж у звичайній каструлі або мультиварці. Це призводить до значного скорочення часу приготування. Оскільки їжа не окислюється повітря під впливом тепла, то зберігається яскравий колір приготовлених овочів.
Фактичний об'єм - 9,5 л
Характеристики:
- Висота з кришкою (мм): 390
- Висота без кришки (мм): 230
- Ширина (мм): 287
- Діаметр дна (мм): 200
- Товщина дна (мм): 11
- Вага: 5,5 кг.
Додатково можна придбати:
- Тринога
- Чохол на казан
- Книга рецептів
- Силіконовий ущільнювач
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Узбекистан |
| Вес | 5 кг |
| Внутреннее покрытие | без покрытия |
| Высота | 230 мм |
| Высота с крышкой | 390 мм |
| Диаметр | 200 мм |
| Крышка | Есть |
| Материал | Алюминий |
| Материал крышки | Алюминий |
| Назначение | Для плиты |
| Объем | 12 л |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 3 290 ₴




