
Чавунний Узбекський казан Наманганський 125 л. кругле дно
15 000 ₴
- Нет в наличии
- Код: 021-11
+380 (99) 293-21-40
Менеджер- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Казан чавунний товстостінний. Товщина стінки 8 мм
Виливання даного казану відбувається вручну, діаметр у кожного відрізняється. Приблизно - 880 мм
Глибина - 310 мм
Основними перевагами цього посуду є:
- ідеально гладка внутрішня поверхня та дуже товсті стінки (8-9 мм);
- довговічність – посудом без проблем можна користуватися десятиліттями;
- висока міцність – виріб стійкий до механічних пошкоджень та перепадів температур;
Особливості застосування – їжа довго залишається гарячою та не підгоряє;
Висока теплопровідність матеріалу
Вага - 60 кг
Не комплектується кришкою!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Узбекистан |
| Высота | 310 мм |
| Диаметр | 880 мм |
| Крышка | Нет |
| Материал | Чугун |
| Назначение | Для плиты и открытого огня |
| Толщина дна казана | 9 мм |
| Толщина стенок казана | 8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 15 000 ₴
