Каструля чавунна без крихти, ТМ Термо. Виробництва НВП Сітон, м. Дніпро.
Обсяг - 10 літрів. Діаметр по кришці - 340 мм. Глибина - 150 мм. Вага каструлі без кришки - 5,8 кг.
Діаметр плоскої частини дна з зовнішньої сторони ― 223 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ситон |
| Страна производитель | Украина |
| Высота кастрюли без крышки | 15 см |
| Диаметр кастрюли | 34 см |
| Крышка | Нет |
| Материал | Чугун |
| Объем | 10 л |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кастрюля |
| Толщина стенок посуды | 4 мм |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 500 ₴


