Каструля чавунна без крихти, ТМ Термо. Виробництва НВП Сітон, м. Дніпро.
Обсяг - 8 літрів. Діаметр по кришці - 300 мм. Глібіна — 140 мм. Вага каструлі без кришки - 4,8 кг.
Діаметр плоскої частини дна з зовнішньої сторони ― 192 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ситон |
| Страна производитель | Украина |
| Высота кастрюли без крышки | 14 см |
| Диаметр кастрюли | 30 см |
| Крышка | Нет |
| Материал | Чугун |
| Объем | 8 л |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кастрюля |
| Толщина стенок посуды | 4 мм |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 400 ₴


