
Афганський казан-скороварка 8 літрів чорний RASHKO BABA
3 500 ₴
2 880 ₴
- Готово к отправке
- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
Афганський казан - різновид каструлі з кришкою. За рахунок максимальної герметичності всередині металевої ємності створюється певний тиск. Завдяки цьому вода швидко нагрівається, а страви готуються за коротший проміжок часу (у 2-3 рази швидше). Мрієте, щоб страви мали неймовірний смак, при цьому зберегли вітамінний склад та привабливий зовнішній вигляд? У такому випадку варто купити універсальний афганський казан і виділити йому почесне місце серед "кулінарного приладдя".
Купити афганський казан в Україні коштує всім, хто насамперед планує походи до гірської місцевості. Адже в умовах низького атмосферного тиску рідина закипає набагато довше, що ускладнює приготування їжі.
Характеристики
- Виробник: RASHKO BABA Ltd.
- Об'єм: 6 л
- Вага: 5 кг.
- Товщина стін: 11 мм.
- Матеріал: алюміній
- Висота: 360 мм.
- Робочий тиск 1,5 атм.
- Робоча°t: 120 °C.
- Діаметр низу: 190 мм.
- Діаметр верх: 155-170 мм.
Діаметр центру: 235 мм.
Фактичний об'єм - 5,5 л
Додатково можна придбати:
- Тринога
- Чохол на казан
- Книга рецептів
- Силіконовий ущільнювач
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rashko Baba |
| Страна производитель | Афганистан |
| Вес | 4 кг |
| Внутреннее покрытие | без покрытия |
| Высота | 360 мм |
| Диаметр | 235 мм |
| Крышка | Есть |
| Материал | Алюминий |
| Материал крышки | Алюминий |
| Назначение | Для плиты и открытого огня |
| Объем | 8 л |
| Состояние | Новое |
| Толщина дна казана | 12 мм |
| Толщина стенок казана | 10 мм |
- Цена: 2 880 ₴






