
Каструля 5,5 л чавунна з кришкою-сковородою Сітон
1 900 ₴
1 830 ₴
- В наличии
- Код: 656563-9
- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
Справжня господиня у своєму арсеналі повинна мати каструлю – це класичний посуд для тушкування!
Найкраще для цього підійде чавунна каструля ТМ СІТОН, тому що вона відповідає всім стандартам якості, не має тефлонового покриття, а вдосконалений процес виробництва супроводжується запіканням посуду в натуральній олії, після чого вона набуває відповідних антипригарних властивостей, які з часом експлуатації тільки зростають.
Їжа, приготовлена в такій каструлі – дієтична, поживна та має досконалий смак.
Чавунна каструля ТМ СІТОН є ідеальним варіантом для любителів тушкованих страв, оскільки саме завдяки товстим стінкам зберігається все смакове багатство та їх пікантність!
М'ясо, каші та овочі протушковані і приготовані в каструлі з чавуну, особливо самобутні, витончені і виразні. Довго томлячись на повільному вогні продукти віддадуть готовій страві максимум смаку, збережуть соковитість і здивують незрівнянним ароматом. Навіть супи в такому посуді можуть здивувати гурмана своєю оригінальністю, колоритністю та різноманітністю, тому меж для експериментів абсолютно немає!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ситон |
| Страна производитель | Украина |
| Высота кастрюли без крышки | 13 см |
| Диаметр кастрюли | 26 см |
| Количество предметов в наборе | 2 |
| Крышка | чугун |
| Материал | Чугун |
| Объем | 5.5 л |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кастрюля |
| Толщина стенок посуды | 4 мм |
| Цвет | Черный |
- Цена: 1 830 ₴




