Дивовижний казан із серії « ТУРИЗМ » — це, по суті, класичний посуд для приготування на відкритому вогні. Похід в ліс, до річки, посиденьки біля багаття ніяк не обійдуться без цього атрибута. Адже їжа, приготована на природі, — це ще одне задоволення! М'ясо, плов, уха, каша, риба, приготовані в казані з чугуна, по-особливому смачні, соковиті і мають просто неймовірний насичений аромат.
Укомплектовано дужкою і чугунною кришкою сковородою.
Перед першим використанням Посуду Її треба підготувати, щоб очистити від технічної олії, якою виробник захищає посуд від потрапляння вологи в пори чугуна і подальшого іржавлення.
Якщо будете дбайливо доглядати за чугунним посудом, то він вам прослужить дуже довго!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Brizoll |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 7 кг |
| Крышка | Есть |
| Материал | Чугун |
| Материал крышки | Чугун |
| Назначение | Для плиты и открытого огня |
| Объем | 8 л |
| Состояние | Новое |
| Толщина дна казана | 4.5 мм |
| Толщина стенок казана | 3.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 000 ₴





