-4%

Сковорода гриль 260х40
820 ₴
789 ₴
- В наличии
- Код: 1546260
+380 (99) 293-21-40
Менеджер- +380 (68) 627-12-99Менеджер
- +380 (63) 420-61-18Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Посуд виготовлений у класичному, перевіреному часом і перевагами споживачів дизайну, виготовлена з екологічно чистого матеріалу зі спеціальною термічною обробкою, відповідає всім санітарно-гігієнічним вимогам, має сертифікат якості.
- Литий чавунний посуд без покриття (зі спеціальним термічним обробленням)
- Діаметр 260 мм
- Висота 40 мм
- Діаметр дна 210 мм
- Вага 2,0 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ситон |
| Страна производитель | Украина |
| Длина посуды | 26 см |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Количество ручек | 2 |
| Крышка | чугун |
| Материал | Чугун |
| Состояние | Новое |
| Тип посуды | Сковорода-гриль |
| Форма | Круглая |
| Ширина посуды | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 26 мм |
| Высота бортика | 40 мм |
Информация для заказа
- Цена: 789 ₴
